">راه های کسب درامد از اینترنت | آنلاین درامد

راه های کسب درامد از اینترنت

کسب درامد از اینترنتی

راه های کسب درآمد از اینترنت

با سلام خدمت شما کاربران سایت آنلاین درامد. در این مقاله میخواهیم به شما راه های کسب درآمد از اینترنت را شرح و اموزش دهیم و بگویم که با چه روش ها و متود هایی میتوان از اینترنت کسب درامد کرد و کدام راه مناسب تر می باشد پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

کسب درامد از اینترنت چیست و چگونه انجام می شود؟

راه های کسب درآمد از اینترنت,امروزهمه ما این کلمه را به وفور می شنویم. به هر سایتی که مراجعه می کنیم از هر 40سایت حدود 30 سایت در این مورد مقاله یا تبلیغات گذاشته اند. و این نشان دهنده پیشرفت روز به روز این صنعت می باشد. کسب درآمد از اینترنت یک کسب و کار آنلاین می باشد که برای انجام آن نیاز به حضور در مکان و زمان خاصی نیست و با یک کامپیوتر داخل اتاق شما انجام می شود و زمان کار هم دست خودتان می باشد و به قول معروف اقای خودتان هستید.

چرا باید از اینترنت کسب درآمد داشته باشیم؟

شاید سوالی که در ذهن اکثریت شما پیش بیایید این باشد که چرا باید از طریق اینترنت کسب درآمد داشته باشیم و در محیط های فیزیکی کار نکنیم.البطه جواب این سوال بسیار واضح و روشن است و بسیاری از آن اطلاع دارند و ان هم این می باشد که فرصت های بی شمار شغلی در اینترنت با درامد های بسیار بالا نسبط به محیط بیرون وجود دارد.همانطور که گفتیم راه های کسب درآمد از اینترنت زیاد می باشد و هر کدام از راه ها معایب و فواید خودش را دارد و باید در انتخاب کار هم دقت کرد.ساخت کانال تلگرام,زیر مجموعه گیری,همکاری در فروش,ساخت سایت برای خود و دیگران,تبلیغات کلیکی,برنامه نویسی و خیلی از چیز های دیگر تنها مثالی از راه های کسب درآمد از اینترنت می باشند که در این مقاله بهترین و پر سود ترین این کار های اینترنتی را به شما معرفی می کنیم.

مزایای کسب درآمد از اینترنت

کسب درامد از اینترنت

در بخش قبل به توضیح کلی کسب درآمد اینترنتی و چند راه کسب درآمد از آن اشاره کردیم در ادامه مزایای کسب درآمد از اینترنت نسبط به بازار های فیزیکی را شرح می دهم.

نیاز به سرمایه بسیار اندک

یکی از مهمترین دلایلی که باعث شده کسب و کار های اینترنتی معروف شده و رشد چشم گیری داشته باشند نیاز به سرمایه بسیار کم در شروع کار است به صورتی که شما حتی با مبالغی مانند صد هزار تومان و یا حتی کمتر از آن کسب و کار خود را راه انداخته و کسب درامد کنید. بر خلاف بازار های سنتی که برای شروع یک کسب و کار کوچک نیاز به سرمایه های چد میلیونی بود آن هم با سود بسیار کمتر از کسب و کار های اینترنتی.

یک مثال برایتان میزنم. شما دو فروشگاه لباس را در نظر بگیرید که یکی به روش سنتی می خواهد در بازار کار کند و یکی هم می خواهد به روش اینترنتی و از طریق سایت کالاهای خود را به فروش برساند. آن فروشنده ای که می خواهد بصورت سنتی کار کند به این موارد برای شروع کار نیاز دارد

1-نیاز به اجاره فروشگاه بزرگ و برای فروش بیشتر در مرکز شهر برای اجاره همچین فروشگاهی به بالای 70میلیون تومان سرمایه نیاز است(در کمترین حالت ممکن)

2-برای چرخاندن یک فروشگاه نیاز به یک فروشنده می باشد که دستمزد فروشندگان حدود 1میلیون الی 3 میلیون در ماه می باشد

3-برای ساخت مکان تعویض لباس ها به هزینه ای بالغ بر 500 الی 700هزار تومان سرمایه نیاز می باشد.

خوب اگر فقط  مبلغ مورد نیاز برای این 3 نیاز را باهم جمع کنیم حدود 75 میلیون تومان تنها برای فروشگاه و لوازم آن نیاز دارد و حالا میرسیم به اون فردی که میخواهد یک فروشگاه اینترنتی باز کند که به پیش نیاز های زیر نیاز دارد

1-تهیه هاست و دامین برای ساخت سایت که قیمت فعلی دامنه .ir میانگین 8الی 20هزار تومان می باشد و اگر هاست خوب و پر قدرتی هم تهیه کن هزینه هاست هم می شود 40 هزار تومان که هزینه هاست و دامین سایت در کل بالغ بر 60هزار تومان می باشد

2-نیاز به خرید قالب سایت که قیمت قالب سایت های فروشگاهی از 40 تا 500هزار تومان متغیر می باشد

برای ساخت فروشگاه اینترنتی این 2 پارامتر مهمترین اون ها می باشد که در کل میانگین درامد مورد نیاز برای ساخت فروشگاه اینتترنتی  300هزار الی 1 میلیون تومان می باشد.

این مثال به وضوح نشان می دهد که هزینه شروع کسب و کار اینترنتی بسیار کمتر و غیر مقایسه با بازار سنتی می باشد

هر کجایی که باشید به فروشگاهتان دسترسی دارید

فروشگاه اینترنتی

یکی از مزایای کسب و کار های اینترنتی این می باشد که برای مدیریت فروشگاهتان مهم نیست در کجا باشید شما میتوانید در کنار دریا لم دادهو از طریق گوشی شاهد فروش محصولات و کالاهای خودتان باشید و نیازی نیست که مانند بازار های سنتی از ساعت 9 صبح به فروشگاه رفته و برای فروش تا ساعت 10 الی 12 شب در فروشگاه بمانید . از طرفی در کسب و کار اینترنتی فروشگاه شما بصورت 24 ساعته وشبانه روزی باز است و زمانی که شما در خواب هستید و روحتان هم خبر ندارد سایت شما برایتان فروش انجام می دهد.

مشتریان جهانی

یکی از مزایای عالی دیگر کسب و کار های اینترنتی امکان جذب مشتری از هر نقطه ای از کره زمین می باشد چون که دیگر فروشگاه شما در یک موقعیت جغرافیایی خواصی مثلا ایران نیست که فقط افرادی که در ایران و در شهر شما باشند به ان فروشگاه دسترسی داشته باشند در کسب و کار اینترنتی فروشگاه شما داخل خانه همه افراد کره زمین می باشد و به قولی دیگر فروشگاه شما در گوشی و کامپیوتر های مشتری هایتان می باشد

حذف دفتر و کاغذ

یکی دیگر از مزایای عالی کسب و کار های اینترنتی عدم نیاز به کاغذ و فاکتور های کاغذی می باشد.چون صفر تاصد کار های شما بصورت دیجیتال انجام می شود و تمامی مراحل خرید مشتری از ثبت سفارش تا تحویل بصورت دیجیتالی انجام می شود و دیگر نیاز ندارید کمدی انبوه از کاغد ها و سر رسید ها و فاکتور ها و … داشته باشید. در کسب و کار های اینترنتی به جای این هدر دادن کاغذ رسید همه مشتری های شما بصورت یک فایل pdfدر کامپیوتر شما ذخیره می شود که در این صورت از طرفی کاغذی هدر نمی شود و از طرفی به راحتی میتوانید نموداری دقیق از کل فروش محصولاتتان داشته باشید

افزایش روز به روز خرید های اینترنتی و محبوبیت بین مردم

خرید اینترنتی

در طی چند ساله اخیر میزانگرایش مردم به خرید های اینترنتی به شدت افزایش یافته و مردم اکثریت خرید های خود را از طریق اینترنت و سایت های فروشگاهی انجام می دهند زیرا دیگر نیاز ندارند برای خرید یک وسیله به یک فروشگاهی مراجعه نمایند و به راحتی در خانه خرید خود را انجام می دهند. این یک فرصت استثنایی برای شما می باشد . شما هم میتوانید با تبیل یا اغاز کسب و کار اینترنتی خود از این فرصت پیش آمده نهایت بهره و استفاده را ببرید

نیاز به هزینه کم برای تبلیغ کسب و کار

یکی از مزایی که باعث شده بیشتر صاحبان کسب و کار به ساخت فروشگاه های آنلاین رو بیاورند هزینه تبلیغات بسیار کم و جذب مشتری آسان می باشد چرا که برای تبلیغات یک فروشگاه سنتی باید کارت و بروشور چاپ کرد و به یک نفر هم بصورت ماهانه مبلغ پرداخت کرد تا بروشور های شما را به مردم بدهند که اکثریت مردم بعد از گرفتن این بروشور ها یا ان را مچاله می ککند و دور میندازند یا انقدر در جیبشان می ماند تا پوسیده و پاره شود ولی در کسب و کار های اینترنتی این گونه نیست و تبلیغات شما در کانال ها و سایت ها صورت می گیرد و اکثرا به صورت ویدیویی ارائه می شود که باعث می شود کاربر زودتر به فروشگاه آنلاین شما سر بزند که هزینه این تبلیغات بسیار کمتر از پاپ بروشور با تعدادی انبوه است.

خوب تا به اینجای کار تا جایی که تونستیم فواید راه اندازی کسب و کار اینترنتی و برتری اون نسبط به بازار های سنتی رو بیان کردیم در ادمه این مقاله می پردازیم به اینکه چه کسب و کار های اینترنتی مطمئن و سود اور است و از طریق چه کسب و کار آنلاینی میتوانید به درآمد های خوبی برسید.

طراحی سایت

طراحی سایت

یکی از بهترین و معروف ترین و رو به رشد ترین کسب و کار آنلاینی که روز به روز طرفداران زیادی دارد طراحی سایت می باشد. حالا شما یا برای خودتان سایت می سازید و محصولات خودتان را می فروشید,یا از دیگران سفارش طراحی سایت می گیرید و با گرفتن مبلغی برای آنها کار می کنید. امروزه بسیاری از کسب و کار های سنتی برای فروش بیشتر نیازمند سایت هستند که این کار را به متخصصین طراحی سایت می سپارند.

اینده شغلی طراحی سایت در ایران چگونه است؟

شاید یکی از سوالاتی که اکثریت ذهن شما را درگیر کند این باشد که ایا دوره طراحی سایت به اتمام نرسیده و ایا این صنعت تا چند مدت دیگر رو بورس می باشد . درباره این سوال باید با اطمینان بگویم که صنعت طراحی سایت در ایران نه تنها از بورس خارج نشده بلکه هنوز در حال وارد شدن به بورس می باشد بخصوص در ایران. هنوز بسیاری از کسب و کار ها کم کم دارند از فواید کسب و کار های آنلاین اطلاع می یابند و پیش بینی می شود تا چند سال اخیر بازار این صنعت بسیار داغ می شود و تا مدت های بسیار متمادی خواهد بود. هم اکنون میزان تقاضا برای طراحی سایت از میزان متخصص پیشی گرفته و در کشور ما طراحان سایت با تجربه ای وجود ندارد و این یک فرصت عالی برای شما می باشد که با یادگیری کامل این حرفه بتوانید اینده شغلی خود را تضمین کنید.

بعد از یادگیری پشتیبانی و طراحی سایت چگونه میتوانیم کسب درآمد کنیم؟

شاید برایتان باز هم سوال باشد که بعد از یادگیری طراحی سایت چگونه و از کجا کسب درآمد کنیم که در ادامه به شرح این موضوع می پردازم.بطور کلی شما بعد از یادگیری طراحی سایت به 3روش میتوانید از این تخصص خود کسب درآمد کنید

1-شما می توانید بعد از یادگیری یک سایت فروشگاهی یا محتوایی برای خودتان طراحی کرده و از طریق فروش محصولات و یا گذاشتن تبلیغات در سایت خودتان شروع به کسب درآمد نمایید

2-می توانید بعد از یادگیری و جمع کردن چند رزومه و نمونه کار به شرکت های طراحی سایت مراجعه کرده و در یکی از شرکت های طراحی سایت مشغول به کار شوید.اکثریت شرکت های طراحی سایت افرادی را می پذیرند که به زبان های html,css,phpمسلط باشد.شما هم برای کار در همچین شرکت هایی باید این 3 زبان را حداقل یاد بگیرید.

3-و یا می توانید به عنوان پروژه ای و بصورت دورکاری پروژه از مشتری های خود گرفته و برایش سایت طراحی کنید. در این ۳ مورد گفته شده پیشنهاد سایت آنلاین درامد به مورد اول می باشد زیرا از این طریق میتوانید با برنامه ریزی درست درامد میلیونی که هیچ درامد میلیاردی میتوانید داشته باشید.

البطه لازم به ذکر می باشد که شما می توانید هر سه مورد را باهم انجام دهید ولی انجام این کار به پشتکار و تلاش و برنامه ریزی بسیار درستی نیاز دارد.اگر می خواهید چند کار را در کنار هم انجام دهید پیشنهاد ما کار اول و سوم می باشد.

به چه دلیلی یادگیری طراحی سایت بهترین راه کسب درامد اینترنتی می باشد؟

شاید الان به این فکر کنید که چرا ما روی یادگیری طراحی سایت اشاره ویژه ای داریم و چرا این کار را پیشنهاد می دهیم.برای جواب این سوال بگذارید اماری را برای شما شرح دهم در سال 97بود که مرکز امار ایران امار عجیبی را در مورد اقتصاد کشور انتشار داد. در این آمار امده بود که در سال 97حدود۴٪از اقتصاد کشور در اختیار کسب و کار های اینترنتی قرار دارد و تا امسال به 7٪درصد افزایش یافته و پیش بینی ها حاکی از آن است که این رقم تا سال 1404به بالای 14 الی 17درصد برصد که درصد بسیار بالایی است.پس اگر شما هم می خواهید که در بازار کار اینده موفق شوید و درآمد خوبی کسب کنید باید به طراحی سایت مسلط شوید.

طراحی سایت با وردپرس

خوب در بخشهای قبلی از اهمیت طراحی سایت و اینده شغلی آن برای شما توضیح دادیم حال میخواهیم به این موضوع بپردازیم که از چه طریقی میتوان به راحتی سایتی را طراحی کرد و یا ایا راهی هستش که بدون نیاز به یک خط کد نویسی بتونیم یک سایتی رو طراحی کنیم و جواب هم بله هستش. دوستان شما می توانید بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و از طریق سیستم رایگان مدیریت محتوای ورد پرس هرگونه سایتی رو با هر سلیقه ای که دوست دارید بسازید.سایت ما هم توسط همین سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شده است.بطور کلی وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا یا به قولی(cms)می باشد که با آن میتوانید به راحت ترین شیوه ممکن و در عرض چند دقیقه یک سایت مشابه سایت های موجود بسازید.بله تعجب نکنید با این سیستم مدیریت محتوا شما میتونید هرگونه سایتی رو در کمتر از یک ساعت راه اندازی و بالا بیارید.هم اکنون که این مقاله را مینویسم بیش از ۳۳درصد سایت های جهان از طریق سیستم مدیریت مختوای وردپرس ساخته شده اند.یعنی از هر ۳ سایت یک سایت با وردپرس ساخته شده که نشان دهنده معروفیت این سیستم مدیریت محتوا می باشد.در کشور عزیزمان ایران هم سیستم مدیریت محتوای وردپرس از بالاترین محبوبیت برخوردار است و حدود۸۹درصد از سایت های ایرانی با این سیستم مدیریت محتوا ساخته شده اند.

مزایای استفاده از وردپرس

دو تا از شغل های بسیار خوب آینده دار که روز به روز درحال پیشرفت است یکی وردپرس می باشد و دیگری هم دیجیتال مارکتر هایی که به وردپرس تسلط دارند.هم اکنون نیز درخواست های بسیار زیادی برای طراحی و پشتیبانی وجود دارد و از طرفی نیروی متخصص کم است. برای همین طراحی سایت با وردپرس پیشنهاد می شود.

زمینه های کاری وردپرس شامل چه مواردی می باشند؟

در این قسمت زمینه ها و شغل های کاری موجود وردپرس رو به شما می گوییم که میتوانید با یادگیری هر کدام از وردپرس درآمد داشته باشید.

۱-طراحی سایت با وردپرس

۲-ساخت و تولید محتوا برای سایت های وردپرسی

۳-خدمات و کار های امنیتی وردپرس

۴-سفارشی سازی قالب ها و سایت های وردپرسی

۵-فارسی سازی قالب و افزونه های وردپرسی

۶-ساخت و طراحی قالب وردپرس

۷-سئو و بهینه سازی مطالب سایت های وردپرسی

۸-ترجمه قالب های وردپرسی از انگلیسی به فارسی

۹-ساخت افزونه وردپرسی

کسب درآمد از اینترنت برای چه افرادی مناسب می باشد؟

بطور کلی اگر برای شما بگویم کسب درامد از طریق اینترنت برای تمامی کسانی که به این زمینه علاقه دارند و پشنکار و تلاش زیادی دارند پیشنهاد می شود. از طرفی برای موفقیت در این کار باید زمان و وقت کافی داشته باشید تا بتوانید اموزش های مربوطه را دیده و شروع به کسب درآمد کنید به همین منظور کسب درآمد از اینترنت به افراد زیر توصیه می شود

۱-دانشجویان

۲-دانش اموزان و نوجوانان

۳-کارمندانی که قصد راه اندازی شغل دوم دارن

۴-معلم ها

۵-افراد بدنبال کار در منزل

۶-ودر ل همه علاقه مندانی که می خواهند از اینترنت کسب درامد کنند.

چگونه میتوانیم از طریق سایتمان کسب درآمد کنیم

خوب در قسمت های قبلی بطور کلی با زمینه های کاری وردپرس آشنا شدید و فهمیدید که چطور از طریق طراحی سایت میتوان کسب درآمد کرد.حال میرسیم به جای مهم و سوال مهم که چگونه میتوانیم از طریق سایت خودمان که طراحی کردیم کسب درآمد کنیم.لطفا به این بخش مقاله توجه زیادی داشته باشید.اول از همه اینو بگم که رویای یک شبه پولدار شدن را باید از سر خود بیرون کنید.کسب و کار اینترنتی نه به تلاش زیادی نیاز دارد و نه نیاز به تلاش کمی.شما می توانید با کمی وقت گذاشتن و کمی تلاش به درامد های فوق العاده ای برسید.

فروش محصولات خود را آغاز کنید

یکی از بهترین و پر درآمدترین راه ها برای کسب درآمد از سایت وردپرسی  فروش کالا های فیزیکی می باشد که اگر کمی تلاش کنید با این روش به درامد بالای 7میلیون در ماه هم میتوانید برسید.شما می توانید با وردپرسو انتخاب و تهیه یک قالب فروشگاهی وردپرس یک سایت زیبا و دلنشین متصل به درگاه های پرداخت داشته باشید و شروع به فروش انواع کالا و خدمات بکنید و کسب درآمد خود را شروع کنید

فروش کالاهای دیگران

بطور کلی شما می توانید به دو روش از طریق فروش محصولات کسب درآمد کنید یکیش این که خودتان صاحب کارخانه تولیدی باشید و محصولات خودتان را در سایت بفروشید و یا اینکه کالاهایی که توسط دیگران ساخته شده اند.اکثریت سایت ها بخصوص سایت دیجی کالا از روش دوم استفاده می کنند زیرا هم هزینه نگهداری ندارد و نه سختی در پست کردن.توجه کنید منظور از فروش کالاهای دیگران همکاری در فروش نمی باشد و شما به عنوان مثال یک گوشی را برای فروش می گذارید و پس از سفارش مشتری ان را خریده و به مشتری ارسال می کنید.

ممکن است بگویید که به اندازه کافی سرمایه ندارید که ان همه محصولات بخرید و برای فروش بگذارید یا اصلا انبار ندارید ولی طبق همون مطلبی که در بالا گفتم شما می توانید بعد از ثبت سفارش مشتری کالا را خریده و برای مشتری ارسال کنید. نگران انبار هم نباشید خوشبختانه طی سال های اخیر شرکت های زیادی به این منظور به ارمغان امده که این کار را برای شما انجام می هند. شرکت هایی مانند شرکتLogitoاین کار را به نحو احسنت برای شما انجام می دهد و فقط کافیست سفارش را از مشتری گرفته و بقیه کار را به این شرکت ها بسپارید.

بعد ها نیز میتوانید وقتی فروشتان افزایش یافت برای خود انبار و سیستم فروش اختصاصی تهیه کنید و از درامد های میلیاردی خود لذت ببرید انشالا.

فروش کالاهای شخصی خودتان

یکی دیگر از روش های فروش فایل,فروش فایل های مخصوص خودتان می باشد به این صورت که اگر شما مهارتی در هر زمینه ای داشته باشید مثلا نقاشی می توانید با طراحی نقاشی ان را بفروش بگذارید یا یک دوره اموزشی صفر تا صد نقاشی بصورت حرفه ای ساخته و ان را برای فروش بگذارید و کسب درامد می کنید . شما از هر تخصی که دارید می توانید کسب درامد کنید نقاشی,پرورش گل و گیاه,برنامه نویسی,گرافیک,حتی بازیهای کامپیوتری پس دست به کار بشید و سایت فروشگاهی خودتان را راه اندازی کنید.

کسب درآمد از طریق فروش فایل های مجازی یا فروش فایل

شما علاوه بر اینکه می توانید کالاهای فیزیکی را بفروش برسانید میتوانید یک فر.شگاه فایل هم راه اندازی کنید.فروشگاه ها و محصولات فایلی چند مزیت بزرگ نسبط به فروش فایل های فیزیکی دارند که عبارت است از عدم نیاز به نگهداری در انبار ,فروش به صورت نا محدود ,عدم کارهای پیچیده پست کردن.می باشد

اگر شما هم در زمینه ای تخصص دارید و می خواهید از طریق اموزش دادن این تخصص به دیگران کسب درآمد کنید به خواندن این مقاله ادامه دهید

فروش اموزش های ویدیویی

در این روش شما از تخصص خود مثلا اشپزی فیلم می گیرید و آن را اموزش می دهید و در قالب یم پکیج اموزش ویدیویی در سایتتان برای فروش می گذارید

فروش کتاب های الکترونیکی

شما می توانید اموزش خود را در قالب یک کتاب یا همانpdfاموزشی برای دیگران ارائه دهید و ان را بفروشید یا به فروش کتاب های الکترونیکی دیگران بپردازید

فروش کتاب صوتی

در این روش نیز شما یک اموزش صوتی مثلا توضیح یک مهارت می پردازید و ان را در قالب یک اموزش صوتی در سایت خود به فروشمی رسانید.

تمامی موارد گفته شده در بالا راهکار مناسبی برای کسب درامد از طریق وردپرس می باشند و شما می توانید با انجام هر کدام از این کار ها به درامد خوبی برسید.توجه فرمایید که در فروش فایل های مجازی قانون و حق کپی رایت را رعایت کنید که هم کارتان اصولی و حرفه ای باشد و هم از لحاظ قانونی بعدا برایتان مشکلی ایجاد نشود.

کسب درآمد از طریق تولید محتوا برای سایت های وردپرسی

یکی دیگر از کار هایی که شما بعد از یاد گرفتن وردپرس می توانید انجام دهید تولید محتوا برای سایت های مختلف است. سایت های زیادی وجود دارند که بدنبال نویسنده برای سایت های خود هستند که مطالبی پویا برای سایتشان اماده کنند.چند کار مهم محتوا گذار عبارت است از:

۱-گذاشتن مطلب در سایت

۲-ترجمه مطالب و درج در سایت

۳-جمع کردن و گرد آوری خبر

۴-عکس گرفتن و فیلم برداری کردن

سفارش و گرفتن پروژه از سایت های فریلنسری

خیلی افراد وجود دارند که نیازمند انجام یک پروژه هستند و از طرفی افراد زیادی هم وجود دارند که میتوانند ان کار را برای مشتری انجامدهند.سایت های فریلنسری برای ارتباط میان کارفرما و مجری می باشد شما می توانید در عضویت در این سایت ها مانند سایت  پونیشا پروژه از افراد مختلف گرفته و با انجام انها به کسب درآمد بپردازید.

کسب درامد از طریق تبلیغات در سایتتان

به طور کلی شما به دو صورت میتوانید از طریق سایتتان کسب درامد کنید.در روش اول همانطور که در بالا هم گفته شد شما با تولید و ساخت اموزش یا فروش فایل های فیزیکی و مجازی به کسب درامد می پردازید ولی در روش دیگری شما یک سایت کاملا رایگان بدون هیچ محصولی می سازید و مطالب رایگان در سایت خود قرار می دهید و بعد از اینکه تعداد بازدید کننده های سایت شما افزایش یافت با قراردادن تبلیغات در سایت خود به کسب درامد می پردازید.بطور کلی تبلیغات در سایت به ۳روش امکان پذیر است

۱-دریافت دستمزد به ازای کلیک

در این روش شما از شرکت های ارائه دهنده تبلیغ,بنری رو دریافت می کنید و برای هر کلیک مبلغ از قبل مشخص شده ای به حساب شما واریز می شود.جهت اطلاع یافتن از شرکت های ارائه دهنده تبلیغ می توانید به سایت ای نتورک مراجعه فرمایید.

۲-دریافت دستمزد بر اساس تعداد نمایش

در این روش نیز تعداد دفعات نمایش تبلیغ مبنای دریافت دستمزد می باشد.

3-دریافت دستمزد بر اساس مدت زمان نمایش اگهی

در این روش نیز شما یک اگهی را به مدت زمان معین و با هزینه مشخصی در سایت خود قرار می دهید.

نتیجه گیری:

مادر این مقاله به شما تمامی راه و روش هایی که توسط انها می توانید کسب درامد کنید را شرح دادیم و راهکار های بسیار مناسبی را نیزبرای کسب درامد از این راه هارا اموزش دادیم.در کل اگر میخواهید به درامد های بسیار بالا برسید و پس از مدتی به درامد غیر فعال برسید چاره ای ندارید جر کسب درامد از اینترنت.همانطور هم که بیان شد شما میتوانید توسط سیستم های مدیریت محتوا به راحتی هرچه تمام تر یک سایتی را راه اندازی کنید و از کسب درامد از اینترنت لذت ببرید.

شما می توانید با مراجعه به مقاله کسب درامد از طریق باینری آپشن از یک راه دیگر کسب درامد از اینترنت مطلع شوید

لطفا اگر هرگونه نظر , سوال و یا مشکلی دارید از طریق دیدگاه ها برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم.

به این نوشته چند امتیاز می دهید
[Total: 1 Average: 4]
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

چند اشتباه بزرگ ومرگبار تریدر ها

عضویت در خبرنامه

استراتژی ها و اندیکاتور های باینری اپشن

چند اشتباه وحشتناک تریدر ها که منجرب به ورشکستگی کامل انها می شود