کسب درامد از اینستاگرام با انواع روش های اصولی

کسب درامد از اینستاگرام,این کلمه امروزه کلمه خیلی معروفی در بین کاربران شبکه های اجتماعیی بخصوص کاربران اینستاگرام شده است.خیلی ها میخواهند بدانند که کسب درامد از اینستاگرام چگونه ممکن است و ایا امکان پذیر است و راه و روش های کسب درامد از اینستاگرام چیست.در این سری از ویدیوی اموزشی سایت آنلاین درامد بصورت صفر تاصد تمامی راه و روش های کسب درامد از اینستاگرام به همراه آموزش ان را برای شما اموزش خواهیم داد و اگر تا اخر این مقاله همراه ما بمانید به تمامی روش های کسب درامد از اینستاگرام مسلط خواهید شد.

می توان گفت اینستاگرام جزو پر مخاطب ترین و معروفترین شبکه اجتماعی حال حاضر دنیاست که اکثریت افراد دنیا یعنی نسبطا از تمام دنیا کابر دارد و بسیار محبوب می باشد همین موضوع نیز باعث می شده که در سال های اخیر افراد بسیار زیادی از طریق اینستاگرام پول های کلانی را به جیب بزنند در خود کشور ما هم افراد بسیار زیادی وجود دارند که از طریق اینستاگرام درامد های میلیونی دارند.

یکی از مزیت های بسیار عالی اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی معروف این می باشد که برای راه اندازی کسب و کار در این شبکه ها به سرمایه بسیار کمتری نسبط به سایر روش های فروش از جمله کسب و کار سنتی دارد که در مقاله راه های کسب درامد از اینترنت به این موضوع کاملا پرداخته ام.

یکی از مزیت های بزرگ کسب درامد از اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی این می باشد که براحتی میتوانید محصولاتتان را براحتی به مخاطب معرفی کنید و ارتباط پیوسته و شبانه روزی با مشتری داشته باشید.زیرا در اینصورت نیاز نست که برای پاسخگویی به شمتری در مغازه یا در محلی حضور داشته باشید و مشتری های شما به راحتی با مراجعه به پیوی شما سوالات خودشان را در مورد محصول میدانند.

البطه برای کسب درامد از اینستاگرام اینطور نیست که حتما باید محصول داشته باشید و اگر هیچ محصول و خدمتی هم ندارید باز میتوانید از اینستاگرام درامد های زیادی داشته باشید که در ادامه به همه این روش ها بصورت کامل خواهیم پرداخت. تا به اینجا یک توضیح درباره کسب درامد از اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی دادم در ادامه نیز یک نگاه کلی به تمامی راه های کسب درامد از اینستاگرام می اندازیم و بعد به سراغ اموزش دادن تک تک روش های گفته شده به صورت تصویری و ویدویی میرویم.

مواردی که در این مقاله فرا خواهید گرفت

نگاهی کلی به تمامی روش های کسب درامد از اینستاگرام

خوب دوستان روش های بسیار زیادی برای کسب درامد از اینستاگرام وجود دارد که با استفاده صحیح از هر کدام میتوان به درامد رسید.معمولا بسیاری از افراد برای اینکه بخواهند از اینستاگرام کسب درامد کنند میخواهند سریع یک پیجی بزنند و با افزایش دادن تعداد فالوئر با گرفتن تبلیغات کسب درامد کنند که زیاد توصیه نمی شود.البطه که میتوان از این طریقم به درامد های بالا رسید ولی بسیاری از دوستان مراحل این کار ا به درستی انجام نمی دهند و با جمع کردن فالوئر فیک میخواهند درامد کسب کنند که این کار امکان پذیر نیست و کاربران و مشتری ها به راحتی از این موضوع با خبر می شوند.
کسب درآمد از فروش محصولات در اینستاگرام

یکی دیگر از راه های کسب درامد از اینستاگرام که در بالا هم به آن شاره کردم فروش مستقیم محصولات و خدمات شما می باشد که میتوانید با روش های درست بازاریابی اینترنتی فروش محصولات و خدمات خودتان را چندین برابر کنید فرقی هم نمی کند کالای شما فیزیکی باشد یا دیجیتالی شما هر محصولی را می توانید به راحتی در اینستاگرام به فروش برسانید که در ادامه تمامی این راه و روش ها برای شما عزیزان بصورت کامل اموزش داده خواهد شد.

 

کسب درامد از اینستاگرام با تبلیغات

این روش هم یکی از روش های نسبطا خوب کسب درامد از اینستاگرام می باشد که در بالا نیز به ان اشاره کرده بودیم ولی برای اینکه بتوانید از این طریق به درامد های خوبی برسید باید زمان زیادی گذاشته و فروش به جمع کردن فالور های واقعی کنید.توجه کنید اگر میخواهید از این طریق درامد کسب کنید نباید حتی یک نفر کاربر فیک باشد و حد در امکان نباید فالوئر بخرید زیرا اکثرا بعد خرید فالوئر اکثریت انها شما را انفالو می کنند که لطه ی شدیدی به کسب و کارتان وارد می کند پس اگر میخواهید از این روش کسب درامد کنید باید خودتان فالئر جمع کنید که در ادامه راه های جمع کردن فالوئر صحیح را برای شما اموزش خواهیم داد.

کسب درامد از لایک اینستاگرام

یکی دیگر از راه های جذاب و البطه پنهان کسب درامد از اینستاگرام از طریق لایک می باشد,شما به چند طریق می توانید از طریق لایک اینستاگرام کسب درامد کنید.یکی از راه های اصلی اون تبلیغات مشتریتون بر اساس لایک هستش به عنوان مثال یک مشتری به شما یک تبلغی رو در قالب عکس میده و شما در ازای هر ۱۰۰لایک ۳۰هزار تومان میگیرید البطه این عدد و قیمت تنها یک مثال بود.

یکی دیگر از روش های کسب درامد با لایک هم فروش لایک اینستاگرام می باشد ,این روش هم مانند روش قبلی می باشد ولی تفاوت اصلی ان در نوع انها می باشد در روش اول شما برای لایک عکس مورد نظر مشتری را در پیج خود قرار می دهید و از طریق پیج یا صفحه خود کسب درامد می کنید ولی در روش دوم نیازمند نرم افزار می باشید که توسط نرم افزار این کار را انجام دهید.در ادامه نرم افزار های مربوطه را به شما معرفی می کنیم البطه پیشنهاد می شود از همان راه اول و از طریق پیج خودتان این کار را انجام دهید.

کسب درامد از برند سازی در اینستاگرام

یکی دیگر از بهترین روش هایی که میتوانید از طریق ان به درامد های خوبی برسید برند سازی می باشد.البطه برای اینکه بتوانید از این روش استفاده کنید باید صاحب یک برند و کسب و کای باشید.امروزه اکثریت کسب و کار های موفق برای اینکه فروش خود را افزایش دهند یا بتوانند مردم را برای خرید خدمات یا در شرکت در یک سمیناری تشویق کنند از طریق برند سازی اقدام می کنند.

به عنوان مثال شرکت ساخت شامپوی clearاست.این شرکت برای اینکه فروش محصولاتش را افزایش دهد در تبلیغ خود از کریستیانو رونالدو بازیکن معروف فوتبال دنیا استفاده کرده که در این تبلیغ از زبان خود رونالدو صحبت می کنند و رونالدو این شامپو را برای مشتری ها و طرفدار های خود پیشنهاد می دهد.

بازدهی تبلیغات برند سازی بسیار بیشتر از تبلیغات معمولی می باشد زیرا در استفاده از این تبلیغات از شخصیت های معروف استفاده شده است که هر کدام طرفداران خاص خودش را دارد و به خاطر ان شخص فروش محصولاتشان را افزایش می دهند.

در این روش کسب درامد از اینستاگرام معولا صاحبین کسب و کار ها مشتری ها را از طریق ویدیو های تبلیغاتی برندینگ به سمت سایت های خود می کشانند و بعد از این با استفاده از روش صحیح معرفی محصولات مشتری ها را عاشق کالا ها و خدمات خود می کنند اکثرا در این روش از کسب درامد از اینستاگرام ان شخصیت مورد نظر در تبلیغ محصول می گوید که برای خرید به این سایت برید و مشتری ها نیز به خاطر شخصیت معروفش وارد سایت می شوند و با تبلیغاتی که در داخل سایتشان قرار داده اند مشتری را ترغیب به خرید محصولاتشان می کنند.

کسب درامد از اینستاگرام با خرید و فروش صفحات

یکی دیگر از روش های کسب درامد از اینستاگرام خرید و فروش صفحات ویا همان پیج های اینستاگرامی است که اگر بتوانید روش ها و فوت و فن های این کار را بلد باشید میتوانید به درامد های بسیار خوبی دست پیدا کنید. شما می توانید پیج هایی که میزان بازدید کننده هایشان کم است را خریده و با افزایش ممبر هایش ان را به قیمت بالا بفروشید یا میتوانید خودتان تعداد فالوئر های پیج خودتان را زیاد کرده و بفروشید در ادامه ی این مقاله هم اموزش کامل این روش برای شما عزیزان داده خواهد شد.

در ادامه این مقاله ابتدا به سوال های اساسی و مهم کاربران در مورد کسب درامد از اینستاگرام می پردازیم تا شبحه و مشکلی در این مورد نداشته باشند و سپس به اموزش کسب درامد از راه های گفته شده می پردازیم.

در چه مدت زمانی میتوانم به کسب درامد از اینستاگرام برسم؟

این یکی از مهمترین سوالاتیست که اکثر افرادی که میخواهند از اینستاگرام کسب درامد کنند در ذهنشان ایجاد می شود.مدت زمان تقریبی رسیدن به اینستاگرام دقیقا بستگی به میزان تلاش و پشتکار شما دارد. شما باید هر روزه مطالب مفید و جدیدی در پیج خود قرار دهید در شبکه های اجتماعی دیگر پیجتان را تبلیغ کنید در سایت ها تبلیغ قرار دهید تا میزان فالوئر های شما زیاد شود.چون هر چقدر که میزان فالوئر هایتان زیاد شود پیج شما از نظر بقیه معتبر تر نیز می شود.بطور کلی اگر شما از امروز کار خود را شروع کنید و روزانه به مدت ۳ الی ۵ ماه کار های گفته شده بالا را انجام دهید بعد از این مدت میتوانید به کسب درامد از اینستاگرام برسید.

تا چه میزان میتوانم از اینستاگرام درامد داشته باشم؟

میزان سود دهی و کسب درامد از اینستاگرام دقیقا به کار هایی که میخواهید انجام دهید بستگی دارد به عنوان مثال درامد کسب درامد از تبلیغات با درامد کسب درامد از فروش فالئر یکی نمی باشد.به عنوان مثال شما اگر بخواهید در پیج خود با تبلیغ کسب درامد کنید و میزان فالوئر های شما بالای ۴۰۰ کا باشد شما می توانید در ماه با گرفتن 10 تبلیغ و هر تبلیغ به قیمت ۲۰۰ الی ۳۰۰هزار تومان به درامد بالای ۱ الی ۳ میلیون تومان در ماه برسید. این تنها میزان درامد از یک روش می باشد شما میتوانید بصورت هم زمان هم تبلیغات بکنید و هم از فروش فالوئر درامد کسب کنید که در این صورت میزان درامد شما میتواند در ماه به بالای ۶میلیون تومان در ماه هم برسد.

چه صفحاتی در اینستاگرام دارای مخاطب های زیادی می باشند؟

یکی دیگر از سوالات مهمی که خیلی از کاربران دارند این می باشد که چه صفحاتی و با چه موضوعاتی طرفداران بیشتری دارند تا در ان موضوع ها فعالیت کنیم. یکی از موضوعات پر مخاطب نه تنها در اینستاگرام بلکه در کلیه شبکه های اجتماعی و سایت ها موضوع اموزشی می باشد.اموزش یک چیز فرقی نمی کند این اموزش چی باشد هر اموزشی میتواند باشد فقط باید در زمینه اموزش باشد.شما می توانید در هر زمینه ای که تخصص دارید یک صفحه اموزشی باز کرده و ان ها را به دیگران یاد دهید.

در این قسمت هم به سوالات رایج کاربران در مورد کسب درامد از اینستاگرام پاسخ دادیم در قسمت بعدی شروع می کنیم به اموزش دادن کسب درامد از طریق اینستاگرام توسط روش هایی که در بالا خدمتتان عرض کردیم پس با ادامه مقاله با ما همراه باشید.

اموزش کسب درامد از فروش محصولات در اینستاگرام

همانطور که در بالا نیز به این روش اشاره کردم یکی از روش های کسب درامد از اینستاگرام فروش محصولات می باشد شما به چند روش می توانید از طریق فروش محصولات در اینستا درامد کسب نمایید.

روش اولش فروش محصولات و کالاهای خودتان می باشد فرقی نمی کند که این کالا فیزیکی باشد یا دیجیتالی به عنوان مثال هم میتوانید فروش لباس انجام دهید و هم میتوانید به فروش اموزش های ویدویی بپردازید.
اگر شما خود صاحب کسب و کاری باشید کار نسبطا ساده ای دارید.اگر بعنوان مثال کار شما فروش لباس می باشد باید یک عکس زیبا از محصولتان در اینستاگرام قرار دهید و در پایین ان هم توضیحات کامل در مورد ان لباس مانند رنگ جنس میزان ماندگاری اندازه و بعد از این ها هم یک توضییح یکی دو سطری در مورد محصول و در پایین لینک خرید ان را می گذارید.اگر شما سایت دارید میتوانید ادرس سایتتان را قرار داده و بنویسید برای خرید میتوانید به این سایت مراجعه کنید و اگر هم باید شخصا از خود شما بخرند باید ادرس پیوی خود را قرار دهید.

توجه کنید برای اینکه فروش محصولاتتان بیشتر شود باید سایتی یا کانالی با ترافیک و اعضای بالا داشته باشید و در پیوی اقدام به فروش محصولات فیزیکی نکنید چون کاربران به سختی می توانند به شما اعتماد کنند زیرا هیچ سایت و کانال معتبری ندارید.و به شما به چشم کلاهبردار نگاه می کنند.بهترین راه این می باشد که یک سایت راه اندازی نموده و برای ان سایت یک نماد اعتماد الکترونیکی دریافت نمایید سپس محصولات خود را در اینستاگرام قرارداده و برای خرید مشتری هایتان را به سایت خود هدایت کنید. در اینصورت کاربران پس از مراجعه به سایتت می بینند که شما یک سایت معتبری دارید و از طرفی جنس محصولاتتان هم خوب می باشد و در نتیجه قریب به ۸۰درصد بازدید کنندگان محصولات شما را می خرند.

اموزش کسب درامد از اینستاگرام با تبلیغات

همانطور که در بالا نیز اشاره شد شما میتوانید با تبلیغ کردن کسب و کار دیگران در پیج خود کسب درامد نمایید.ولی این روش در صورتی سود ده خواهد بود که میزان بازدید کننده ها و فالئر های شما بالای ۲۰۰ الی ۳۰۰ کا باشد اگر به این میزان فالوئر برسید میتوانید با گرفتن تبلیغات درامد خوبی را کسب کنید.حالا شاید سوالی که در ذهن شما پیش بیاید این باشد که چطور بدون خرید فالوئر,میزان فالوئر های خود را افزایش دهیم.در ادامه این مقاله به شما چند تکنیک و راهکار بسیار خوبی می دهم که می توانید با استفاده از انها تعداد فالوئر های واقعی خود را تا حد زیادی افزایش دهید.

گذاشتن تبلیغ پیجتان در صفحه های پربازدید:

یکی از کاربردی ترین روش هایی که میتوانید میزان فالورخود را افزایش دهید,گذاشتن تبلیغ پیجتان در صفحه های پر بازدید می باشد. شما میتوانید با پرداخت اندکی هزینه به صفحه های با فالور زیاد تبلیغ پیجتان را در انها قرار دهید.در این روش چون هیچگونه اد اجباری انجام نمی شود اکثریت ان هایی که به پیجتان وارد می شوند به مشتری همیشگی شما تبدیل می شوند و از جهتی دیگر میزان ریزش بسیار کمتری نسبط به خرید فالور خواهد داشت.توجه کنید که تبلیغ پیجتان را در صفحه های هم موضوع با موضوع کاری خودتان قرار دهید یعنی اگر موضوع صفحه شما فروش پوشاک می باشد در صفحه هایی که مربوط به فروش می شوند تبلیغ قرار دهید .
شما با این کار میتوانید فالور های زیادی را از طریق ان صفحه بدست اورید زیرا مشتریانی که پیج یا صفحه ان کسب و کار را می بینند چشمشان به محصولات و پیج شما نیز می افتد و اکثرا به پیج شما سری میزنند تا ببینند کیفیت محصولات شما چگونه است و اگر محصول و خدمات خوبی برای فروش داشته باشید مطمعن باشید مشتری همیشگی شما خواهند شد.

گذاشتن تبلیغ پیجتان در سایتتان:

یکی از روش های بسیار کاربردی برای افزایش دادن میزان فالور ها این می باشد که ادرس پیجتان را در سایت خود قرار دهید. در این صورت هرکسی که از طریق گوگل وارد سایت شما شود و محصولات شما را ببیند.برای اینکه بتواند یک دید کلی از کیفیت محصولاتتان داشته باشد به صفحه اینستاگرام شما سر میزند.
اگر شما محصولی برای فروش ندارید و فقط یک سایت محتوایی هستید باز هم میتوانید ادرس پیجتان را در سایتتان قرار دهید در اینصورت هر کسی کاربر سایت شما شود بی شک در صفحه اینستاگرام شما هم عضو خواهد شد.اگر هم که سایت ندارزید میتوانید با پرداخت هزینه ای به دیگذ سایت ها این کارو انجام بدید ولی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنم زیرا اکثرا ضرر می کنید و بهتره برای خودتون یک سایتی بزنید البطه اگر میخواید کسب درامد خوبی داشته باشید.

گذاشتن تبلیغ در شبکه های اجتماعی:

یکی دیگر از راه هایی که میتوانید فالور های خود را افزایش دهید تبلیغ در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام فیسبوک و یوتیوب می باشد . شما می توانید در هر کدام از این شبکه های اجتماعی یک حساب باز کرده و لینک صفحه اینستاگرام خود را در ان شبکه های اجتماعیی قرار دهید.شما با این کار نه تنها میتوانید از طریق اینستاگرام کسب درامد کنید بلکه میتوانید تبلیغ هر کدام از صفحه های اجتماعیتان را در یک دیگر بکنید و وقتی تعداد بازدید کننده ها و فالور هایتان زیاد شد در هر کدام از شبکه های اجتماعیتان به کسب درامد بپردازید و به جای اینکه در یک شبکه اجتماعیی درامد داشته باشید از چندین شبکه اجتماعی می توانید درامد داشته باشید.

اموزش کسب درامد از لایک اینستاگرام:

یکی دیگر از روش هایی که می توانید با استفاده از ان از اینستاگرام کسب درامد کنید درامد زایی از لایک اینستاگرام می باشد.حالا شاید در ذهن خیلی از شما این سوال پیش بیاد که چطوری میتونیم از طریق لایک اینستاگرام کسب درامد کنیم که در ادامه به این موضوع می پردازم.
بطور کلی شما می توانید به دو صورت از طریق این روش به کسب درامد بپردازید.روش اول تبلیغ عکس های دیگران بر اساس تعداد لایک می باشد.اگر بازدید کننده های پیج شما زیاد باشد شما میتوانید از این طریق تعرفه ها و مبالغ بیشتری را از مشتریانتان دریافت کنید چرا که تعرفه تبلیغ معمولی با تعرفه تبلیغ بر اساس لایک خیلی متفاوت می باشد ولی به شرطی که تعداد فالور هایتان بالای ۱۰۰کا باشد که صد درصد با پشتکار و تلاش میتوانید به این تعداد فالور برسید.

یکی دیگر از راه های کسب درامد از لایک اینستاگرام فروش لایک می باشد,به این صورت که شما از طریق نرم افزار هایی بطور مستقیم به اکانت کاربر لایک میزنید البطه همانطور که در بالا هم گفتم این روش اصلا توصیه نمیشه چرا که این نوع لایک ها فیک هستند و مورد رضایت صاحبین کسب و کار نیستند.

اموزش کسب درامد از تبلیغات برندینگ:

این روش هم در قسمت بالا بطور کامل به ان پرداخته شد و یک توضیحات کلی و کامل در مورد کسب درامد از تبلیغات برندینگ داده شد. بطور کلی تبلیغات برندینگ تبلیغاتی می باشد که یک محصولی رو یک فرد معروف تبلیغ می کند که نمونه اون رو در تلویزون ها زیاد دیدیم مانند تبلیغ شامپوی کلیر توسط رونالدو نمونه بارز تبلیغات برندینگ می باشد.البطه این نوع تبلیغات مخصوص شرکت ها و کسب و کار های بزرگ می باشد.

اموزش کسب درامد از اینستاگرام با خرید و فروش صفحات

همانطور که در بخش بالا هم اشاره کلی به این موضوع شد یکی از بهترین راه های کسب درامد از اینستاگرام از طریق خرید و فروش صفحات اینستاگرام می باشد. همانطور هم که در بالا به ان اشاره شد به دو طریق می توانید از این روش کسب درامد کنید.
در روش اول شما باید خودتان پیج هایی رو بسازید و تعداد فالور های اون رو تا بالای ۱۰ کا حداقل ببرید و بعد این میتونید اون پیجو برای فروش در اپلیکیشن دیوار یا شیپور قرار دهید و به یک شخصی بفروشید.این روش هرچند کمی زمان بر است و نیاز به تلاش زیاد دارد ولی میتوانید سود خوبی از این طریق داشته باشید.
در روش دوم نیز شما با مراجعه به دیوار یا شیپور یک سری پیج هایی را که با قیمت پایینی گذاشته اند میخرید و بعد از خرید داخل اون پست قرار میدید و تعداد فالور های ان را افزایش می دهید و سپس به قیمت بالایی میفروشید به عنوان مثال شما یک پیجی خریدید با ۱کا فالور به قیمت ۳۰ هزار تومان شما باید روی این پیج کار کنید و تعداد فالور هاشو به۱۰کا برسونید و سپس به قیمت های بالا به عنوان مقال ۹۰ یا ۱۰۰هزار تومان بفروش برسونید.توجه کنید که استفاده از روش دوم زیاد توصیه نمی شود چون ریسک نسبطا بالایی نسبط به سایر روش های گفته شده دارد.

خوب تا به اینجای مقاله ما تمامی روشهایی که میتوانید توسط ان از اینستاگرام کسب درامد نمایید را خدمت شما عرض کردیم و اموزش های کاملی نیز راجب هر کدوم از روشها دادیم. در ادامه مقاله راه کار هایی را برای شما عرض می کنیم که بتوانید با استفاده از انها فروش خودتون رو زیاد کنید.

استفاده از لایو اینستاگرام

حتما برای ارتباط بیشتر با مشتری و اعتماد سازی هر هفته یک الی دوبار لایو باز کنید و برخی از محصولات جدیدتان را در لایو و بصورت زنده معرفی کنید.این کار باعث میشه مشتری نه تنها به برند شما اطمینان کنه بلکه یه نوع جذابیتی برای کاربر میشه چون کمتر شرکتی همچین کاری میکنه پس شما این کار رو انجام بدید. حتی میتونید اون تخفیف هایی رو که برای مشتری هاتون در نظر میگیرید در لایو اعلام کنید همه این موارد ها باعث میشوند فروش شما افزایش چشم گیری داشته باشد.

استفاده از تصاویر اختصاصی برای مطالب و محصولاتتان

یکی دیگر از راه کار هایی که باعث می شود فروش شما افزایش پیدا کند استفاده از تصاویر اختصاصی برای مطالب و عکس محصولاتتون می باشد.همیشه سعی کنید عکس محصولاتی که در اینستاگرام قرار میدید ساخته خودتون باشن و عکس اون مدل شلوار مثلا رو کپی نکنید بزارید برای محصولتون.اگر دقت کرده باشید همه شرکت های بزرگ این کار رو انجام میدن و از تصاویر زیبا و اختصاصی برای معرفی محصولاتشون استفاده می کنند در زیر هم چند نمونه از شرکت هایی که عکس اختصاصی برای محصولات خود استفاده می کنند را قرار داده ایم.

توجه کردن به بخش نظرات یا همان کامنت ها

همیشه به نظرات یا کامنت هایی که کاربران در زیر پست های شما میزارند توجه کنید ,در بیشتر مواقع همین کامنت ها برای شما ایده های بسیار پول سازی می دهند.شما باید بعد از گذاشتن هر محصول یا خدمات خودتان به سوالات و مشکلاتی که کاربران از شما می پرسند پاسخ دهید این کار باعث می شود مشتری برای شما بخاطر پشتیبانی خوب از محصولاتتان وفدار بمانند.به مشکلات انها نیز رسیدگی کنید و اگر انها انتقادی یا نظری داشتند حتما جواب انها را با دلیل و منطق و با احترام بدهید.

گاهی اوقات بسیاری از مشتری ها از شما میخواهند که یک محصول بهتری ارائه بدید و برای شما پیشنهاد هایی میدهند ,سعی کنید به این پیشنهاد ها توجه کنید چون همه اینها نیاز های مشتری می باشد و وقتی شما نیاز های انها را برا اورده می کنید نه تنها به محصولات و برند شما وفادار می مانند بلکه مشتری های جدیدی را نیز به سمت شما سرازیر می کنند.

استفاده از استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام امکانات بی نظیری را برای صاحبین کسب و کار ها بوجود اورده است شما می توانید با استفاده از ایستوری اینستاگرام لیستی از برترین محصولات خود را قرار دهید یا میتوانید تمامی محصولات تخفیفی خود را در قالب یک استوری قرار دهید.توجه کنید اکثریت مشتریان به بخش استوری توجه ویژه ای می کنند و برای خرید یک خدمت اکثرا به استوری صفحه نگاه می کنند تا اینکه به صفحه اصلی نگاه کنند
تازگیا هم یک آپشن خیلی خوب به اینستاگرام اضافه شده است که می توانید در داخل عکس های خود نوشته ای بزارید . مثلا میتوانید لیستی از برترین محصولات تخفیفی خود را در یک استوری قرار داده و در زیر هر کدام ادرس سایت یا ادرس و لینک خرید خود را قرار دهید.مطمئن باشید با استفاده درست از این کار ها فروش محصولات شما افزایش خواهد یافت.

درج کردن اطلاعات تماس در زیر محصولات

بسیاری از کاربران وقتی می خواهند یک محصولی را از یک شرکتی بخرند می خواهند از صحت محصول و معتبر بودن شرکت و برند ان اطمینان حاصل کنندوو بیشتر کاربران هم برای این موضوع به راه های ارتباطی ان شرکت قبل از خرید توجه می کنند که اگر مشکلی در خرید داشتند به کسی می توانند پیام دهند یا خیر به همین منظور هم درج اطلاعات تماس و شرکت در زیر محصولاتتان به خوبی میتواند نگرانی کاربران را از بین ببرد.
سعی کنید بعلاوه اطلاعات تماسی که در زیر محصولاتتان درج می کنید اگر نماد اعتمادی هم دارید میتوانید به این موضوع هم اشاره بکنید که شرکت ما دارای نماد اعتماد می باشد.این موضوع باعث می شود مشتری های شما از امن بودن شرکت شما اطمینان خاطر را بکنند و با خیالی اسوده از شرکت شما خرید خود را انجام دهند و به مشتری های ثابت و همیشگی شما تبدیل شوند.

از عنوان های زیبا برای پست های خود استفاده بکنید

همیشه سعی بکنید از عناوینی زیبا برای جذب مشتری استفاده کنید و از قراردادن عناوینی خشک و معمولی برای پست های خود اکیدا بپرهیزید.به عنوان مثال اگر می خواهید تا 4روز برای مشتریان خود تخفیف قرار دهید میتوانید در یک پستی با عنوانی جذاب این اطلاعیه را انجام دهید به عنوان مثال بنویسید “۴روز طلایی برای خرید طلایی در این ۴ روز میتوانید خرید خود را طلایی کنید”با استفاده از چنین عناوینی میتوانید مشتری را برای استفاده از این فرصتی که در اختیارشان قرار دادید تشویق کنید و مشتری را مشتاق کنید که در این ۴ روز از شرکت شما خرید انجام دهد.
لازم به ذکر است هرچقدر پیشنهاد شما جذاب باشد استقبال از آن هم افزایش پیدا می کند پس حتما از عناوینی خوب برای همه پست های خود استفاده کنید.

دادن تخفیف به مشتریان در ایام های خاص

همیشه سعی کنید در ایامی خاص یک تخفیفی برای مشتریان خود در نظر بگیرید.به عنوان مصال در ایام عید یک تخفیف چند درصدی روی کالا و خدمات خود قرار دهید.این کار باعث می شود که شما در ذهن مخاطب ماندگار شوید و اگر در چنین ایامی از شما خرید کرد همیشه به خاطر می اورد که قبلا از شرکت شما یک خریدی را بصورت تخفیفی از شما خریده است و به مشتری همیشگی شما تبدیل می شود و باز هم از شما خرید می کند.پس سعی کنید حتما در ایام های خاصی از دادن تخفیف اجتناب نکنید چون این کار به سود شماست.

در پست هایتان حتما از هشتگ استفاده بکنید

هشتگ ها نقش بسیار مهمی در دیده شدن پست های شما دارن با این وجود بسیاری از افراد از قدرت این ابزار نا اگاه هستند و نمیدانند چه قدرتی دارد.اگر شما از هشتگ ها به صورت اصولی استفاده بکنید میتواند بازدهی خرید محصولاتتان را تا چندین برابر افزایش دهد. بله درست شنیدید هشتگ ها باعث می شوند که کسب و کا و محصولات شما بیشتر دیده شود و افرادی که هشتگ مورد نظر را مشاهده می کنند با عکس های شما هم روبرو شوند بنابر این اگر از هشتگ های هم موضوع با کسب و کار خودتان استفاده کنید باعث می شود مشتری های زیادی را به سمت خود جذب کنید.

به عنوان مثال اگر شرکتی کارش فروش لباس می باشد باید از هشتک هایی مثل لباس زنامه لباس مردانه لباس لساس بچگانه و … استفاده کند چون اکثر کاربرانی که در اینستاگرام بدنبال لباس هستند از چنین هشتگ هایی استفاده می کنند تا لباس مورد نظرشان را پیدا کنند پس در نتیجه در همه پست هایتان از هشتگ استفاده ببکنید.

از هر جایی که میتوانید فالور جمع کنید

در قسمت های بالا هم به این موضوع اشاره کردم که برای اینکه بتوانید از اینستاگرام درامد کسب کنید باید فالور های واقعی خود را افزایش دهید به این منظور باید در هر جایی که توانستید لینک اینستاگرام خود را قرار دهید.ایا کانالی دارید ایا در یوتیوب کانال دارید ایا در فیسبوک عضو هستید ایا در گوگل پلاس عضو هستید؟ پس منتظر چی هستید همین الان در همه اینها لینک و ادرس صفحه اینستاگرام خود را قرار دهید یا اگر عضو نیستید همین الان عضو این شبکه های اجتماعی شوید.

توجه کنید که بازدهی تبلیغات در سایت از هر روش و شبکه اجتماعی بالاتر می باشد اگر میخواهید فالور های زیادی به سمت پیجتان روانه شوند باید در سایت خودتان یا دیگر سایت های پر مخاطب تبلیغ صفحه اینستاگرامی خود را قرار دهید.

حتما برای خودتان سایت راه اندازی کنید

اگر میخواهید کسب و کار شما تا سالیان سال پا برجا بماند و از طرفی فروش بیشتر و امنیت شغلی بیشتری داشته باشید چاره ای ندارید جز راه اندازی وب سایت برای خودتان چرا که هیچ وقت نمی توان به شبکه های اجتماعی اطمینان کامل کرد.تلگرام را یادتان می اید؟زمانی که فیلتر شد در ابتدا بسیاری از کانال ها بر شکسته شدند بسیاری از کسب و کار ها به هم ریختند و نابود شدند بسیاری از بازاریاب ها کار خود را از دست دادند ولی در این میان یک دسته اصلا اسیبی ندیدند و ان دسته هم دسته ای بود که به غیر از کانال تللگرامی برای خودشان سایت داشتند زیرا خرید و فروش اصلی انان از طریق سایت بود و از طریق تلگرام فقط تبلیغات بیشتری انجام میدانند. مهم اینجاست که انها هیچ کدام از اعضای کانال خود را از دست ندادند زیرا در سایت های خود اعلام کردند که ما به شبکه اجتماعی دیگری رفته ایم و مشتریانشان را به شبکه اجتماعی مورد نظر انتقال دادند

همین اتفاق ممکن است بر سر سایر شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام نیز بیاید.پس برای جلوگیری از چنین مشکلاتی حتما برای خودتان سایت راه اندازی کنید و فقط از طریق اینستاگرام به تبلیغ محصولات سایتتان بپردازید.

جمع بندی

ما در این مقاله به تمامی راه و روش های کسب درامد از اینستاگراماختیم و نحوه کسب درامد از همه این راه ها را نیز برای شما عزیزان شرح دادیم. همچنین در مورد راهکار هایی بسیار مفید درباره اینکه چطور می توانید از تلگرام فروش بیشتری داشته باشید را نیز بررسی کردیم شما می توانید با عمل کردن به نکته های گفته شده در این مطلب می توانید به درامد های بسیار زیادی دست پیدا کنید.
کسب درامد از اینستاگرام به تلاش و پشتکار بسیار زیادی نیاز دارد و یک شبه و یک هفته و حتی یک ماهه نمیتوان به این درامد ها رسید و واقعا باید علاقه زیاد و پشتکار قوی داشته باششید.هم چنین باز هم تکرار می کنم حتما برای خود سایتی طراحی کنید چون هیچ اعتمادی به هیچ یک از شبکه های اجتماعی نمی توان کرد و شما میتوانید با ساخت سایت این امنیت را برای خودتان بوجود بیاورید.

نویسنده: mahdilti

من ادمین سایت انلاین درامد خدمتگذار شما از سال 94 در زمینه بازار های مالی و طراحی سایت فعالیت می کنم و از سال 98 در تلاشم علم خودم رو به بقیه هم انتقال بدم تا بقیه هم بتوانند از راه های اصولی به کسب درامد از اینترنت بپردازند من و تیمم در تلاشیم تا شمارا به درامد لایق خود برسانیم

دیدگاه‌ها

*
*