استخدام همکار بازاریاب

شرکت آنلاین درامد برای دپارتمان فروش خود از افرادی که دارای شرایط زیر هستند استخدام به عمل می اورد و داوطلبین گرامی اگر شرایط را پذیرا بودند و ویژگی های شخصیتی و استعدادی مد نظر مارا دارا بودند می توانند با پر کردن فرم زیر نسبت به درخواست همکار به عنوان بازاریاب درخواست نمایند.

شرایط آنلاین درامد برای استخدام بازاریاب

شرکت آنلاین درامد با تمامی بازاریابان خود قرارداد کتبی و رسمی نوشته و با یکدیگر شروع بکار می کنند تا بدین لحظه که بنده با شما صحبت می کنم تنها دوره های آموزشی ما نیازمند بازاریاب می باشند و به بازاریابان 30 درصد از فروش هر کدام از دوره های آموزشی اهدائ می شود ، توجه فرمایید به هر کارفرما یک لینک همکاری در فروش ارسال می شود و هر فردی با لینک شما اقدام به فروش کند پورسانت برای شما لحاظ شده و در حساب کاربری شما قابل نمایش می باشد.

هم چنین توجه فرمایید بزودی خدماتی همچون خدمات طراحی سایت به شرکت اضافه می شود و شما بازاریابان 20 درصد از افرادی که اقدام به سفارش طراحی سایت می نمایند دریافت خواهید کرد . هم چنین اگر در اینده خدمات جدیدی ارائه شود که نیازمند بازاریابی باشد خدمت بازاریابان از طریق پیشخوان و کانال تلگرامی اعلام می شود که بازاریابان می توانند از این راه ها نیز اقدام به فروش و کسسب درامد نمایند

شرایط پرداخت پورسانت های فروش

آنلاین درامد همه سود ها و فروش های شمارا از 30 ام تا 5 ام ماه بعد به حسابی که در سامانه وارد کرده ایید واریز خواهد کرد ، هم چنین بازاریابان می توانند از پنل تیکت نسبت پیگیری درخواست واریز خود اقدام نماینذ و نسبت به برداشت پورسانت خود درخواست دهند، آنلاین درامد زمانتی در مورد پرداخت خارج از موعد نمی دهد و بستگی به شرایط دارد و این حق را دارد که واریز خارج از موعد انجام دهد یا خیر ولی متعهد می شود همه واریزی ها از 30 ام تا 5 ام ماه انجام شود و هرگونه تاخیر در واریزی را چند روز قبل تر به اطلاع بازاریاب خواهد رساند.

مدارک مورد نیاز برای استخدام

1-عکس کارت ملی

2- عکس شناسنامه

3- عکس کارت بانکی به همراه شماره شبا

4- نوشتن متن زیر و فرستادن آن به همراه کارت ملی

 

متن مورد نظر:بنده تمامی شرایط انلاین درامد در مورد بازاریاب از جمله شرایط پرداخت ، میزان درصد و تمامی شرایط موجود نوشته شده را قبول دارم و متعهد می شوم در اینده هیچ اعتراضی به تمام قوانین موجود نداشته باشم.

استعداد های داوطلبی که باید برای استخدام داشته باشد

1-قبول شدن در ازمونی که در زیر برای شما آماده شده است

2-حداقل سن 18

3- دارای روحیه بسیار بالا و جدی در کار

4- پشتکار بالا

 

داوطلبان خانوم در اولویت قراردارند

 

پر کردن فرم استخدام

داوطلبان گرامی اگر با تمامی شرایط بالا موافق هستند لطفا در ازمون استخدامی زیر شرکت کنند ، جواب تمامی ازمون ها در 24 الی 48 ساعت کاری از طریق تیکت ، تلگرام یا واتساپ برای شما ارسال خواهد شد.

  • Accepted file types: jpg, png, Max. file size: 10 MB.
    فقط فرمت png و jpg
  • Accepted file types: png, jpg, Max. file size: 10 MB.

 

سخن پایانی

و در اخر بیان کنم ما در انلاین درامد از تمام کسانی که پشتکار قوی دارند ف اراده فولادین دارند و ایده های جدیدی برای پیشرفت کسب و کار دارند استقبال می کنیم و اگر شما این معیار ها و ویژگی هارا در خود میبینید می توانید به عنوان بازاریاب همکار ما باشید.